Sport Dél-komárom 2019. 02. 07.

Diadalmenettel kezdtek az úszók

Kirobbanó formában kezdték idei szereplésüket a dél-komáromi Úszóklub SE. Első versenyükön, a Szombathelyen rendezett IV. Savaria Kupán a sor egyéni csúcs mellé 17 érmet gyűjtöttek be.

Szeidl Balázs edző, szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében az érmesek teljes névsora is olvasható. Ezek szerint aranyérmes lett Kusnier Dávid, Tapolcsányi Áron, Vincze Lujza és Zseni Réka. Ezüstöt érő helyen végzett Czita Dániel, Tapolcsányi Áron, Vincze Lujza és Zseni Réka. A dobogó harmadik helyére pedig Tapolcsányi Áron és Vincze Lujza állhatott fel. A 17 érem úgy jön ki, hogy egy-egy úszóreménység több számban is győzedelmeskedett…

(A nyitókép csak illusztráció, a Brigetio Gyógyfürdőben rendezett 2018-as úszóbajnokságon készült.)