Sport 2012. 02. 26.

Hetedszer győztek zsinórban a kosarasok

Sorozatban immár hetedik mérkőzésükön diadalmaskodtak az MBK Rieker Komárom kosarasai, mivel az extraliga 34. fordulójában, szombat este az ősi rivális Léva otthonából sikerült elhozni a két bajnoki pontot.

Komáromi szurkolótábor

Kosárszegény mérkőzésen, kilences fórral zárták a piros-fehérek az összecsapást. Míg az első két negyed alatt impozáns kosárlabdát mutatott be a Rieker-legénység, addig a harmadikra kissé kiengedtek, és a hazaiaknak tízzel sikerült többet dobniuk. A záró felvonásban viszont megrázták magukat a komáromiak, s végül 53:62 került a jegyzőkönyvbe.

Léva-MBK Rieker Komárom 53:62 (11:15, 14:22, 17:7, 11:18)

A legeredményesebb komáromi játékosnak Keller bizonyult, 17 ponttal.

További eredmények: Nyitra-Besztercebánya 80:72, Privigye-Szvit 103:67, Zsolna-Igló 86:77

Az MBK Rieker Komárom legközelebb szerdán, 18 órakor Igló csapata ellen fut ki a pályára.

A kosárlabda szerelmesei számára jó hírnek számít, hogy újraindították a csapat honlapjának magyar verzióját, amely a következő címen érhető el:

(sziakomárom, fotó: Szabó Attila, Molnár Krisztián)