Tragikus motorbaleset Gútán
Tragikus közlekedési baleset történt tegnap (vasárnap) este Gútán, a Béke és a Diófa utca kereszteződésében. Meghalt egy motoros férfi, miután elütötte egy autó.
A Nyitrai Kerületi Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint egy 55 éves nő a Škoda Superb típusú gépkocsiját vezette. Balra kanyarodáskor valószínűleg nem adott elsőbbséget a szemből érkező motorosnak, aminek következtében összeütköztek. A motorkerékpárt vezető 44 éves férfi súlyos sérüléseket szenvedett.
A helyszínre érkező mentők hosszú perceken át küzdöttek a férfi életéért, az újraélesztés azonban nem járt sikerrel. A rendőrök megfújatták a Škoda sofőrjét, szervezetében azonban nem mutattak ki alkoholt.

