Régió
2012. 01. 11.
Galamb és díszmadár kiállítás Dél-Komáromban
HIRDETÉS ▲
Január 14-én és 15-én, galamb és díszmadár kiállítást rendez testvérvárosunk, Dél-Komárom! A Csokonai Művelődési Központban megtekinthetők a szebbnél-szebb galambok, papagájok, zebrapintyek…A megnyitót 14-én, szombaton 9 órakon ejtik meg! Mindenkit szeretettel várnak!
Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
