Sport Dél-komárom 2018. 03. 29.

Grónai megállíthatatlan – harmadik győzelmét zsebelte be Thaiföldön

Komáromi harcosunk, Grónai Sándor ismét ringbe szállt Thaiföldön, idén immáron harmadik alkalommal. Az Alexandros Muay Thai Gym versenyzője és vezetőedzője mérkőzését ismét a phuketi Rawai Boxing Stadionban vívhatta muay thai szabályrendszerben, 5×3 percben.

Az ellenfél egy rendkívül erős, technikás és agresszív thai sportoló volt, kiemelkedő találatbírással. A mérkőzés mind az 5 menetét hatalmas ováció kísérte végig a stadionban, szó szerint háború volt, melyből a mérkőzés végén Sanyi kezét emelték a magasba. Grónai harmadik győzelmét aratva új rekordot is állított, hiszen Magyarországról még senki nem nyert 1 hónap alatt egymás után 3 mérkőzést a mosolyok országában. Grónai felkészítő edzője ezúttal is Fhad Sinbimuaythai volt.