Sport 2013. 12. 05.

Kikapott a Komárom Nyitrabányán

A kosárlabda extraliga 17. fordulójában a komáromi csapat Nyitrabányára látogatott. A hazaiak keményen küzdöttek, nem engedték kibontakozni az MBK-sokat, így a vendégek ezúttal nem hozhatták haza a győzelemért járó pontokat.

Az első és a második negyedben is a bajnokságban lejjebb elhelyezkedő nyitrabányai legénység volt eredményesebb. A harmadik negyedet ugyan a komáromiak nyerték, azonban a záró felvonásban már újra a hazai csapat kerekedett felül.

MBK Handlová – MBK Rieker COM-therm Komárno   86:81                          (22:18, 22:19, 19:23, 23:21)

Legeredményesebb játékosok: J. Vojtek 17, Mrviš 17, Haviar 15 – Myles 18, McElrath 18, Bilič 15
Személyi hibák: 22 – 22, hármasok: 4 – 4, nézőszám: 350

A komáromi csapat 2013. december 7-én 18.00 órai kezdettel hazai pályán fogadja az Igló együttesét.

(fotó: facebook MBK)