Mix
2018. 08. 21.
Magyar állami kitüntetésben részesült a Selye János Egyetem rektora
HIRDETÉS ▲
2018. augusztus 20-án a nemzeti ünnep alkalmából Magyarország Pozsonyi Nagykövetségén a Magyar Érdemrend tisztikeresztjével tüntették ki Juhász Györgyöt, a Selye János Egyetem rektorát.
Az érdemrendet a nemzet szolgálatában, az ország fejlődésének elősegítésében, a haza érdekeinek előmozdításában és az egyetemes emberi értékek gyarapításában kifejtett kimagasló, példamutató személynek ítélik évről-évre oda.

Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!