Sport Dél-komárom 2018. 05. 21.

Újabb sikerek a komáromi Alexandros Muay Thai Gymben

Mészáros Anna és Jakatics Balázs kezét a Sopronban megrendezett I. Soproni Boii Kelta Nemzetközi Küzdősport gálán emelhették magasba a bírák 2018.04.21-én.

Mészáros Anna felnőtt női K-1 62kg-ban egy szoros küzdelemben aratott pontozásos győzelmet, ahol a harmadik menetben a bíró már rászámolt az ellenfelére.

Jakatics Balázs kezét pedig felnőtt férfi K-1 -82kg-ban emelhették a magasba, ahol egy rendkívül határozott kezdés és Balázs döntő fölénye után a bíró beszüntette a mérkőzést az első menetben, így Balázs TKO-val nyert.

Horváth Martin Budapesten megrendezett Fight Night Hungary gálán lépett a szorítóba 2018.05.18-án, ahol 3×3 percben Muaythai szabályrendszerben bizonyította, hogy mindenben igyekszik Mestere nyomdokaiba lépni. Egy rendkívül technikás és izgalmas bunyó után Martin egyhangú pontozással nyerte a küzdelmet.

Felkészítő edző: Grónai Sándor

Az egyesület ezúton is köszöni a támogatást Komárom Városának és Bihari Balázs Sportmasszőrnek!