Rangos megyei díjat kapott a komáromi röplabdacsapat
A komáromi röplabdázók enyerték a Nyitra Megyei Önkormányzat „Legkiemelkedőbb csapata 2025-ben” díjat.
Az ünnepélyes díjkiosztón, amelyre június 22-én került sor a nyitrai Megyeháza koncerttermében, Nyitra megye 32 sportemberét/csapatát ismerték el, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a 2025-ös évben. Voltak köztük egyéni sportolók, csapatok, edzők, fogyatékkal élő sportolók, technikai sportok képviselői is.
A díjat a VK Spartak UJS Komárno férfi röplabdacsapat tagjai vették át. Szeretettel gratulálunk, és további sok sikert kívánunk!
Forrás: VK Spartak UJS FB, Teraz.sk