HIRDETÉS ▲
Sport
2012. 01. 16.
Bunyó a gimiben
HIRDETÉS ▲
Mint arról beszámoltunk, a BoxingONE versenysorozat 2011-es kiírásának első elődöntőjét, a Komáromi Cápák nyerték. Megsemmisítő vereséget mértek a debreceni bunyósokra, 12:3 arányban. Már meg is jelent a második elődöntő meghívója, amelyet Győrött rendeznek a helyi Gladiátorok és a Temesvári Oroszlánok összecsapásával. A csapatbajnoki elődöntőt a DigiSport csatorna is élőben sugározza, január 20-án(pénteken), 20 órától!
A Cápák ellenfélre várnak! Vajon, ki lesz az a „szerencsés“?
Legfrissebb hírek
Emléktáblát avatnak a Mindenes Gyűjteménynek
4 ország közel 340 versenyzője versenyzett a múlt hétvégén megrendezett komáromi kajak-kenu versenyen
Ébressze fel magában a művészt: A VFFV 2026 nyári workshop Búcson fotósokat, filmeseket és képzőművészeket hoz össze
Komárom folytatja a városi bérlakások felújítását és új lakások építését
Szia Podcast: Könyvek vs. streaming – van még esélye az olvasásnak?
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
