Sport 2013. 10. 25.

A KFC kitartása három pontot eredményzett

A 86. percben focistáink a Domaniža-i csapapattal szemben még 1:2-es vesztésre álltak.

Az utolsó percek nagy hajrája hozta meg csapatunk számára a végső sikert két gyors adott gól formájában.
A mérkőzés 9. percében Szórád juttatta csapatunkat vezetéshez, amire a hazai Kašuba válaszolt kiegyenlítő fejesgóllal a 19. percben. Szabó 36. percbeni éles lövését a hazaiak kapusa Zdurinčák bravúrosan hárította. A félidő végén kapunk még párszor veszélyben forgott, de az eredmény nem változott.
A második félidő 46. percében Sádeckyt védőink a tizenhatoson belül szabálytalanul választották el a labdától, a megítélt 11-est Kašuba értékesítette ellenünk ( 1:2 ). A 86. percig váltakozó játék folyt a pályán, majd egy kapu előtti nagy kavarodásban a hazaiak öngólja által egyenlítettünk. A KFC sikerét Kóša gólja hozta meg a 90. percben.

TJ Partizán Domaniža – KFC Komárno 2 : 3 ( 1 : 1 )
( Gólok: 19. és 46.(11m) Kašuba – 9. Szórád, 86. öngól, 90. Kóša, jv. Fehér, 120 néző ).

(szia, kép: www.unophoto.sk , Molnár Mónika – a felvétel a Nagymegyer elleni mérkőzésen készült)