Város
2013. 12. 13.
Elkészült az út az Erzsébet-szigeten
HIRDETÉS ▲
Ma délelőtt tíz órakor városunk polgármestere a helyszínen személyesen tájékoztatta a helyi sajtó képviselőit, hogy az Erzsébet-szigetet átszelő főutat mától megnyitották a gépjármű forgalomnak. Kérte a sajtó képviselőit, hogy ezt a hírt közöljük a nyilvánossággal.
(fotó: SziaKomárom)
Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!