Sport 2014. 06. 02.

Nagyölveden még becsületgólra sem futotta

A régióbajnokság 28. fordulójában a KFC csapata vasárnap Nagyölvedre látogatott. A mérkőzés a komáromiak számára már az első perctől kezdődően rosszul indult, de a folytatás sem hozott változást.

Már az első percben vezetést szerezhetett volna a hazai csapat egy eladott labdából, csak a hazai játékoson múlott, hogy nem lett gól. Sokat így sem kellett várni, egy szöglet után megszületett az első hazai gól. A folytatásban is sorban jöttek a hazai helyzetek, a 13. percben már 2:0 volt. A félidő középén sikerült egy pár percre átvenni az irányítást, volt is egy vendég helyzet, de ez kimaradt. A félidő utolsó momentumaként az ölvediek lőttek még egy gól.

A második játékrészben nem igazán változott semmi, a hazaiak pontosan passzoltak, jól helyezkedtek, a párharcok többségét megnyerték, a komáromi játékosok csak nyomozták a labdát. Az 5. gól után volt néhány komáromi lehetőség, de sajnos a szépítés sem jött össze.

Družstevník Veľké Ludince – KFC Komárno 5:0 (3:0)

Gólok: 5. min., 13. min., 45. min., 63. min.
Sárga lap: Gonzáles Jozef
Nézőszám: 250
Játékvezetők: Patrovič-Blaháč-Cabaj-Benovič

A KFC csapata legközelebbi mérkőzését hazai pályán játsza 2014. június 7-én 17 órai kezdettel a FC Slovan Galanta csapata ellen.

(forrás: kfckomarom.extra.hu, fotó: illusztráció, archívum)