Régió
2012. 01. 02.
Ágyúszóval búcsúztatták az óévet Dél-Komáromban
HIRDETÉS ▲
Óévbúcsúztatót tartott a Monostori erődben a komáromi 1848/49-es Forradalom és Szabadságharc Hagyományőrző Közhasznú Egyesület.
December 31-én, délben a Klapka induló elhangzása után, ágyúk és korabeli fegyverek elsütésével búcsúztak 2011-től. A hagyományoknak megfelelőn a rendezvényen került sor a tiszteletbeli tüzérré avatásra is.
(forrás: komarom.hu)
Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
