Város
2019. 09. 24.
Komáromba látogatott a japán nagykövet
HIRDETÉS ▲
Komáromban járt szeptember 23-án, hétfőn, küldöttségével J. E. Jun Shimmi, Japán rendkívüli és meghatalmazott szlovákiai nagykövete.
A magas rangú vendéget és kísérőit, Keszegh Béla polgármester fogadta.
Ezután rövid eszmecserére került sor a Városháza tárgyalótermének zárt ajtaja mögött.
A találkozó hivatalos részét követően a delegáció látogatást tett a komáromi erődrendszerben, amit a nagykövet úr érdeklődve tekintett meg.


(Komárom Város Facebook oldal)
Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!