Régió 2013. 07. 16.

Három komáromi versenyző, négy érem

Ógyallán rendezték meg a Triatlon Szlovák Kupa hatodik fordulóját, amelyen régiónkat három komáromi versenyző képviselte. Nagy örömünkre, a három versenyző négy érmet szerzett.
Különösen a veterán kategóriában induló Kubica János eredményei okoztak kellemes meglepetést, aki minkét versenyszámban rajthoz állt, és azokat meg is nyerte. Persze, Szabó Annamária és Vladimír Horváth ezüst-, illetve bronzérmei is nagy értékkel bírnak, hiszen az ő kategóriájukban hihetetlenül nagy volt a konkurencia.
Triatlon-Copy

A versenyeket két távon bonyolították le. A Sprint Triatlon 750 méteres úszást, 20 kilométeres kerékpározást és 5 kilométeres futást foglal magába. A másik táv, a Fit Triatlon, 350 méteres úszásból, 12 kilométeres kerékpározásból és 2 kilométeres futásból tevődik össze.