Mix
Dél-komárom
2020. 10. 22.
Koronavírus-fertőzött tanár az egyik dél-komáromi iskolában
HIRDETÉS ▲
A dél-komáromi Feszty Árpád Általános Iskola saját honlapján tette közzé azt az értesítést, miszerint a koronavírus-fertőzés kimutatására szolgáló PCR teszt egyik tanáruknál pozitív eredményt hozott.
A dél-komáromi iskola hétfőn (október 19.) közölte honlapján a hírt a fertőzött tanárról. Ehhez kapcsolódóan, azoknak a diákoknak, akik október 13-án vagy 14-én kapcsolatba kerültek a fertőzött tanárral, a Nemzeti Népegészségügyi Központ (ÁNTSZ) karantént rendelt el.
(feszty.hu nyomán)
Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!