Régió
2012. 05. 14.
Embert gázolt a vonat Dél-Komárom közelében
HIRDETÉS ▲
Halálra gázolt egy embert a vonat Dél-Komárom és Ács között, emiatt mintegy 20 perces késéssel közlekednek a szerelvények délelőtt a Budapest-Győr-Hegyeshalom vasútvonalon – közölte a MÁV kommunikációs igazgatósága hétfő reggel az MTI-vel.

Peiper Károly sajtóügyeletes tájékoztatása szerint a baleset Győr irányában történt, a rendőrségi helyszínelés végéig, várhatóan 10 óráig, az említett szakaszon csak egy vágányon közlekednek a vonatok.
(forrás: MTI)
Legfrissebb hírek
11 képviselőjelölttel méreti meg magát a Magyar Szövetség Komáromban
2500 kilométer a pokoli hőségben: Idén is elrajtolt a 12/24 H 100kom verseny
Komárom Város felhívja a lakosok figyelmét a hamis adófizetési felszólításokra
25 év után megújult az Európa-udvar szökőkútja
Jókai 200 – Könyv a tavalyi emlékév komáromi eseményeiről
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!