Mix
Dél-komárom
2021. 01. 11.
Le akart ugrani az Erzsébet hídról egy férfi, a rendőrök megmentették
HIRDETÉS ▲
A komáromi Erzsébet hídról akart leugrani egy férfi. A személyt Parti László r. őrmester, a Készenléti Rendőrség járőre vette észre csütörtökön késő délután, miközben a híd korlátján ült.
Az őrmester a vele együtt szolgálatot teljesítő Gregor Zoltán r. törzsőrmesterrel, a Komáromi Rendőrkapitányság egyenruhásával odasietett a férfihez és a földre rántotta, mielőtt a Dunába ugorhatott volna. A 33 éves férfi elmondta, valóban le akart ugrani a hídról.
(forrasradio.hu)
Legfrissebb hírek
Emléktáblát avatnak a Mindenes Gyűjteménynek
4 ország közel 340 versenyzője versenyzett a múlt hétvégén megrendezett komáromi kajak-kenu versenyen
Ébressze fel magában a művészt: A VFFV 2026 nyári workshop Búcson fotósokat, filmeseket és képzőművészeket hoz össze
Komárom folytatja a városi bérlakások felújítását és új lakások építését
Szia Podcast: Könyvek vs. streaming – van még esélye az olvasásnak?
Olvasói tippek
Vannak tippjeitek, javaslataitok vagy észrevételeitek a SZIA KOMÁROMNAK? Kérjük, vegyed
fel velünk a kapcsolatot.
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!
Szeretettel várunk minden javaslatot akár névtelenül is!