Fotók 2012. 05. 13.

Fotó: KFC-Bán

A Régióbajnokság nyugat-szlovákiai csoportjának 25. fordulójában, a KFC csapata Bán futballistáit látta vendégül.

Az első perctől kezdve a vendégeket a kapujukhoz szegezte a lila-fehér garnitúra, ennek ellnére a bániak szerezhettek volna vezetést, de nagy helyzeteket sikerült elpuskázniuk. Aztán a komáromi fölény már helyztekben is megmutatkozott, s Szórád indítását Mészáros váltotta gólra. A folytatásban meglehetett volna „fejelni“ az előnyt, de a helyzetek kimaradtak. A második félidőben Pásztor ugrott ki, de lövését hárította a vendégek hálóőre. Ezután csak ötlet nélküli passzolgatás folyt a pályán. Sőt, a végén Rusinának kellett védenie egy veszélyes löketet. A sportszerű találkozón (összesen 10-12 szabálytalanság) megérdemelt hazai győzelem született.

KFC Komárom-Bán 1:0 góllövő-Mészáros Ádám

A lilák összeállítása: 18-Rusina Peter 2-Musil Petr 3-Lelkes Mátyás 4-Kürthy Róbert (12-Cong Peter) 5-Kökényesi Attila 6-Szórád Csaba (c) (17-Pásztor Ferenc) 7-Podlucký Michal 8-Kóša Tamás (14-Nagy Jenő) 9-Mészáros Ádám 10-Gonzáles Jozef 11-Antunovič Goran

(kfckomarom.extra.hu nyomán, fotó: Hráček Adrián)