Sport 2013. 04. 15.

Zsinórban harmadszor győzött a KFC idegenben

A Régióbajnokság nyugat-szlovákiai csoportjában a 21. forduló meccseivel folytatódtak a küzdelmek. A lilák Galánta, Domanizs után Nagyölvedre látogattak, mivel a kedvezőtlen időjárásra való tekintettel a szövetség elhalasztotta, késleltette a hazai publikum előtti bemutatkozást. Legutóbb viszont szabadnaposak is voltak városunk képviselői.

KFC

Jól kezdődött a mérkőzés, már a 3. percben Mészáros szemfüles góljával megszerezte a vendégcsapat a vezetést. A gyors gól után a hazaiak támadtak, volt is lehetőségük az egyenlítésre, az első félidőben csak az utolsó 10-15 percre sikerült kijönni a szorításból a komáromiaknak. A második játékrészben tovább nyomott a nagyölvedi csapat, helyzeteik is akadtak, de azért néhány tetszetős támadást Komárom is vezetett. Az 59. percben egy szöglet után Nagy bombázott kapura, a labda kipattant, az ismétlést pedig Podlucký kotorta be, így már kétgólos volt az előny. A hazaiak továbbra is támadtak, de a védelem vagy a kapus rendre tisztázott. A hosszabbításban Cong beadását fejelte be Bottyán, így alakult ki a végeredmény.

Nagyölved-KFC Komárom 0:3(0:1) g. Mészáros, Podlucký és Bottyán Attila

A KFC csapata a második helyet foglalja el a táblázaton.